Aktualności

VIII Targi Grupy PSB

8 Targi Grupy PSB w Kielcach - rekordowe wyniki

Wejście na Targi

Przedstawiciele 189 wystawców i 249 firm kupieckich PSB uczestniczyło, w dniach 15-16 kwietnia 2010 r., w VIII Targach Grupy PSB, które odbyły się w Centrum Targowym w Kielcach.

Kupcy zawarli 4200 kontraktów o łącznej wartości 168 mln zł - o 10% więcej w porównaniu z Targami sprzed roku. Biorąc pod uwagę spadek cen materiałów budowlanych w ciągu minionego roku, wynik mierzony wolumenem towarowym jest jeszcze lepszy. Łącznie w targach uczestniczyło ponad 2200 osób.

Już po raz drugi na targach PSB gościem był znany psycholog Jacek Santorski, który wygłosił godzinny wykład na tema sztuki współdziałania, jako jednego z kluczowych czynników sukcesu w biznesie i w życiu.

Targi PSB to impreza typowo handlowa, wyłącznie dla kupców PSB i dostawców Grupy PSB (bez udziału publiczności). Targi tego typu, wyłącznie dla określonej grupy kupców i dla stałych dostawców, organizowane są w Europie Zachodniej i w USA od lat. Grupa PSB skorzystała z wzorców Euro-Matu, organizacji 22 grup zakupowo-sprzedażowych działających w 22 państwach, do której PSB należy od 1999 roku.

Galeria zdjęć
Wejście na Targi
Hala Targów
Otwarcie Targów

Porady

Trwa ładowanie...

Inspiracje

Trwa ładowanie...